fbpx

Aktualności Gollob Racing

News

Dziękuję!

Moje urodziny były niesamowitym dniem, pełnym emocji, ściskających za serce momentów oraz niespodzianek. Nie spodziewałem się tak ogromnej ilości życzeń, jestem tym głęboko wzruszony.

News

Czarny charakter – Historia mistrzów

W poniedziałek, o 21:45 wyjątkowy odcinek "Czarnego charakteru" w nSport+. Tomasz Gollob i Piotr Protasiewicz - historia mistrzów. Szczerze, jak nigdy!

News

Życzenia świąteczne

Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy od Tomasza Golloba.

News

Pomoc dla Niny

Zapraszamy do obejrzenia spotu z udziałem Tomasza Golloba nagranego dla chorej na SMA Niny Słupskiej. Aby uratować zdrowie dziewczynki, terapia musi ruszyć w ciągu trzech miesięcy.

News

Kolejne produkty w sklepie

W sklepie internetowym pojawiły się kolejne gadżety! Już teraz możecie kupić wyjątkowe długopisy z wygrawerowanym autografem Tomasza Golloba i podpisane przez Mistrza książki!

News

Nowości w sklepie

Niedługo rozpoczynamy sezon! 🏁 Czas na ostatnie szlify - masz już swoją czapkę i t-shirt? 🤔 Tworzymy gadżety z myślą o fanach, dlatego stawiamy na materiały najwyższej jakości. Słońce i piach na stadionie żużlowym im nie straszne. Tymczasem na tor wyjeżdżają miniaturowe motocykle Tomasza Golloba! 💥 Repliki zawierają autograf na podstawce. Tylko do 18 marca w cenie 109 zł! Nie czekaj!

News

Nowe zdjęcia w Galerii

Na stronie, w zakładce GALERIA pojawiły się nowe zdjęcia.

News

PGE Ekstraliga nadal w Canal+

PGE Ekstraliga w CANAL+ do 2025 roku! To gwarancja wielkich emocji, niezapomnianych wrażeń i adrenaliny.

News

Sportowa Książka 2020

Wiecie, że oprócz szybkości, lubiłem też pograć w piłkę. Chciałbym polecić Wam książkę Anity Werner i Michała Kołodziejczyka "Mecz to pretekst". Co więcej, zachęcam Was do oddania głosu w plebiscycie na Sportową Książkę 2020 roku. Jak to zrobić?

News

“This is speedway” z H. Gustafssonem

Ciekawe, czy poznacie mojego byłego kolegę z Polonii Bydgoszcz?

Wesprzyj naszego mistrza
Specjalnie dla fanów Kup oficjalne produkty Gollob Racing Sklep online

Sponsorzy

Canal +
Garcarek
Maszoński
Selenka
.