Tomasz dziękuje wszystkim za wsparcie
W Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa z udziałem Tomasza Golloba i lekarzy. Mistrz Świata po raz pierwszy pokazał się po kwietniowym upadku na torze motocrossowym w Chełmnie.

- Dziękuję całemu środowisku żużlowemu za wsparcie jakie otrzymałem po tragedii jaka mnie spotkała. Potrzebowałem trochę czasu, żeby zrozumieć to co się stało. Moja kariera w jednej chwili stanęła w miejscu i wszystko się zmieniło. Nie było łatwo się z tym pogodzić. Szkoda, bo miałem nadzieję na jeszcze jeden medal w motocrossie i występ w Rajdzie Dakar. Teraz powoli będę wracał do środowiska. Nie można wykluczyć, że w przyszłym roku pojawię się jako gość podczas Grand Prix Polski na PGE Narodowym. Na pewno w miarę możliwości będę się też pojawiał na innych stadionach żużlowych. Profesor Marek Harat przekonuje mnie cały czas, że jeszcze w wielu rzeczach mogę się przydać i chyba faktycznie tak jest - powiedział Tomasz Gollob.

Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację byłego żużlowca. - To nie jest tak, że te pieniądze wydam na nowy samochód czy inne podobne rzeczy. Wszyscy mamy świadomość, że w jednej chwili straciłem możliwość uprawiania sportu i zarabiania pieniędzy. Rehabilitacja będzie trwała jeszcze kilka lat i nie będzie łatwo sobie z tym poradzić.

Każdy może pomóc, środki można wpłacać na konto:
24 1090 2590 0000 0001 3520 7574 z dopiskiem „pomoc dla Tomasza Golloba”.
22 11 2017 Autor: Paweł Racibor

Design by Danno
eSpeedway.pl - to co kochasz, żużel