Trzymajcie kciuki!
Tomasz Gollob nadal znajduje się w Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy, a we wtorek został przeniesiony na oddział neurochirurgii. Indywidualny Mistrz Świata przekazał oświadczenie, w którym dziękuje za wsparcie.

- Wsparcie kibiców daje mi siłę. Dziękuję za wszelką udzieloną pomoc i każde dobre słowo. To wiele dla mnie znaczy. Jestem tym wzruszony i bardzo serdecznie za to dziękuję. Robię wszystko, żeby zmierzyć się z tą sytuacją i wyjść z tej walki obronną ręką. Wasze wsparcie daje mi siłę. Jestem sportowcem i nigdy się nie poddaję, wiem jednak, że czeka mnie długa droga. Leczenie i proces rehabilitacji nie będą proste, ale długie i żmudne. Musimy wszyscy uzbroić się w cierpliwość. Chciałbym też bardzo podziękować rodzinie, znajomym i przyjaciołom, kibicom z Bydgoszczy, Grudziądza, Tarnowa, Torunia, Gorzowa, Gdańska oraz tym we wszystkich zakątkach kraju jak również poza jego granicami. Trzymajcie kciuki!

Tomasz Gollob skierował też podziękowania do tych wszystkich, którzy udzielili mu pomocy medycznej. - Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim, którzy zaangażowali się w udzieleniu mi błyskawicznej pomocy po wypadku. Dziękuję Ministerstwu Obrony Narodowej, 10 Wojskowemu Szpitalowi Klinicznemu z Polikliniką w Bydgoszczy, a szczególnie prof. Markowi Haratowi, dr. n. med. Robertowi Włodarskiemu, pielęgniarkom, rehabilitantom oraz personelowi pomocniczemu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę mojego wieloletniego przyjaciela dr. n. med. Cezarego Rybackiego. Jego wsparcie jest nieocenione - zakończył.

Cały czas trwa akcja #MistrzJestJeden, w której zbieramy pieniądze na leczenie Tomasza Golloba. Dane konta, na które można przelewać darowizny z dopiskiem w tytule: „Gollob”:

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Neurochirurgii i Osób z Urazami Układu Nerwowego w Grudziądzu
PKO BP S.A. Oddział 1 w Grudziądzu
Nr 77 1020 5040 0000 6702 0103 5559
03 05 2017 Autor: Paweł Racibor

Design by Danno
eSpeedway.pl - to co kochasz, żużel